Майка и син са били намерени мъртви в апартамента им в бл. 53 на столичния квартал „Лагера” след сигнал на техни съседи. От МВР обявиха, че по първоначални данни не става въпрос за криминално престъпление.
По информация на Нова сигналът е подаден по обяд от съседи, които са усетили неприятна миризма и са обявили, че не са виждали живеещите в този апартамент от дни. Вратата на жилището е отворена с ключар, а вътре са открити две тела. На майка и син - жена на 83 години и мъж на 45. При първоначалния оглед не се открити следи от насилие.
По неофициална информация те водили скитнически начин на живот. Каква е причината за смъртта, тепърва ще се изяснява.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО