Гонка близо до центъра на Стара Загора завърши с арест. При преследването има двама пострадали, единият от които е служител на реда.
На мястото на произшествието има над девет патрулни автомобила.
Нанесени са щети по кола и патрулка, твърдят очевидци.
"Крайно време е КАТ Стара Загора да преустанови дейността си свързана със събиране на дребни “глобички” за гърнета, фолиа, технически модификации и поставяне на камери на места “хранилки” и да упражни реален контрол! В противен случай, трагедии като днешната ще стават все по-чести!", пише Иван Динев, който е станал свидетел на част от екшъна.
Друг очевидец е заснел ареста на шофьора беглец, при който униформените го налагат.
Очаквайте подробности!
Водеща снимка: Иван Динев
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
Adolf 12:18, 31.12.2023
Убийци да лежат до живот и мАнгустите в панделката да им лекуват хемороидите с кожените медицински инструменти...