Малко момиченце е под полицейска закрила, след сигнал срещу родителите му. Бебето е на 2 месеца и при изненадващата проверка на екипите на полицията, детето било заварено, с посинели ръчички и крачета. В същото време се оказало и гладно.
По данни на майката, тя кърмила бебето си, но се оказало, че няма кърма, а и няма нищо за хранене на детето. Социалните служби са взели момиченцето, настанено е в болница и в момента е под полицейска закрила.
Родителите са в полицията за разпит, съобщи Struma.com. Предстои заседание на социалните служби, на което ще бъде решена съдбата на момиченцето. Факт е обаче, че то не може да бъде върнато в средата, от която е извeдено.
Майката и бащата твърдели, че добре го гледат и не признават вината си.
Работата по случая продължава.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща