Още едно убийство в Северозападна България - тялото на 17-годишен младеж е открито тази вечер между Кнежа и Бяла Слатина. Момчето е било в неизвестност от неделя, когато излязло от дома си в Кнежа и се качило в колата на двама свои приятели.
Те са задържани снощи, съобщава bTV.
Момчето е било пребито до смърт с бухалка от двамата свои приятели, които после го заровили в сметище. Ученикът и двамата му душмани излезли в неделя с колата на единия от тях, а камери ги заснели. След като момчето не се прибрало, родителите му го обявили за издирване. Тогава криминалистите тръгнали по горещи следи и бързо разбрали с кого е бил последно тийнейнджърът.
По време на разпитите двамата - на 19 и 20 г., признали, че пребили ученика с бухалка. Поводът бил дребен конфликт. След като разбрали, че е мъртъв, се уплашили и заровили тялото му в сметище между Кнежа и Бяла Слатина.
Именно там тази вечер криминалистите открили тялото на ученика.
Мотивите за тежкото престъпление се разследват.
Прочетете още
- 10:02 Катастрофа на АМ „Тракия" към Бургас! Автомобил се заби в мантинелата, образува се колона
- 09:00 Вандалска проява или "наказание" за паркиране? Дете напръска кола със спрей ВИДЕО
- 12:00 След 15 години всеотдайна грижа: Хижа "Балкански рози" си търси нов стопанин
- 11:00 „Така паркират гостите на столицата": Кола тушира антипаркинг колче СНИМКА