Вчера по обед в РУ-Сандански е получен сигнал от жителка на града, която съобщила, че е получила обаждане от дъщеря си, която не се е прибирала в дома си от два дни за нанесен й побой и откраднат телефон, съобщават от ОДМВР-Благоевград.
Органите на реда предприели незабавни действия, в резултат на които 20-годишната жена е установена в жилище в Сандански. В жилището са се намирали, 47-годишен мъж от града, 48-годишен мъж от с. Лешница и 45-годишен мъж от Сандански. Тримата мъже са отведени в РУ-Сандански за изясняване на фактите и обстоятелствата по получения сигнал.
В хода на работата по случая не са събрани данни за ограничаване на правото на свободно придвижване на младата жена. Предприети са действия за установяване дали върху нея е упражнено физическо насилие. Със заповед за задържане до 24 часа, като съпричастен към извършената кражба на мобилния телефон е задържан 38-годишен мъж от с. Лешница. За случая е уведомена компетентата прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил