Криминалисти от РУ-Пазарджик и колегите им от областната дирекция на МВР под надзора на Окръжната прокуратура в Пазарджик разследват тежко криминално престъпление – двойно убийство с последвало самоубийство.
Сигнал за случилото се е получен тази сутрин на телефона за спешни повиквания-112. Незабавно към адреса - къща в пазарджишкото село Черногорово са насочени дежурни автопатрули, криминалисти от РУ-Пазарджик и ОДМВР-Пазарджик, линейка на "Спешна помощ". Пристигайки екипите са установили безжизнените тела на мъж и жена на 71 години, както и на 45-годишната им дъщеря.
Кървава драма в Пазарджишко! Трима души са намерени убити
За случилото се незабавно е уведомена Окръжната прокуратура в областния град.
На мястото се извършва оглед от дежурна група съставена от разследващи полицаи, криминалисти, екперти, съдебен лекар и полицейски инспектори.
По първоначално събраните дани се касае са тежко престъпление – двойно убийство, което е последвано със самоубийството на извършителя.
По случая се води досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура Пазарджик.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 16:00 "Къде са институциите, къде е държавата?" Мъж от дни лежи на железопътна гара СНИМКА
- 17:00 "Умираше пред болницата": Свидетели с потресаващ разказ за мъж с инсулт ВИДЕО
- 17:59 ВИДЕО и СНИМКИ от ударите срещу имотната мафия в София: виждат се пачки с евро и арестувани
- 14:00 Садизъм в Пловдив! Поставят "вълчи капани", котки обикалят без крайници СНИМКИ