Задържан е мъж, ударил горски служител, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-София.
Към 17.15 часа вчера горски служител съобщил в РУ-Ботевград, че при извършване на обход в с. Врачеш, до служебния му автомобил се е приближил мъж във видимо нетрезво състояние, който през отворения прозорец му е нанесъл три удара с ръка по лицето.
След получаването на сигнала полицейските служители бързо разкрили самоличността на извършителя и предприели активни действия по издирването му. След неуспешен опит да се укрие от органите на реда 22-годишният криминално проявен мъж от същото село е задържан в ареста на районното управление.
По случая е образувано досъдебно производство за хулиганство.
Прочетете още
- 19:07 Шум, форсиране на автомобили и заплахи: Жена се оплака от среднощен тормоз
- 15:14 Неочаквано трио - Дара, Новак Джокович и дъщеря му Тара запяха заедно „Bangaranga" ВИДЕО
- 20:42 Известният Михаил Бериша е задържан в "Люлин", тестът му за наркотици е положителен СНИМКИ
- 10:00 Шофьорка откри колата си с потрошено стъкло СНИМКА