Тежък инцидент заради паркиране е станал в столицита, алармират граждани в групата "Катастрофи в София".
Двама мъже са се сбили жестоко, защото единият от тях паркирал неправилно, твърдят свидетели. Инцидентът се случил на кръстовището на бул. "Черни връх" и бул. "Джеймс Баучер".
В социалната мрежа фейсбук очевидец разказва, че младият мъж, за когото се твърди, че е паркирал неправилно автомобила си, е ударил тежко в лицето другия мъж, който започнал разправата. При удара той припаднал и силно си ударил главата в земята.
"Не е блъснат, а скачане на бой на младо момче, заради грешно паркиране и изяде круше и припадна, удряйки си главата в земята. Дано оживее. Трябва да им е урок и на двамата, както и на всички други", пише свидетелят в групата.
Към момента няма официални данни за състоянието на пострадалия.
Очаквайте подробности!
Оглушително мълчание в „Ботев” след арестите и обвинения на директори в ОПГ
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията

Гост 06:16, 27.01.2024
Тжва младо момче вместо да се извини и да каже, че е прекалил и се извинява, го удря и го сваля на земята. Какво доказва така, на кого, освен че е прост и че ще има неприятности цял живот с това отношение...