Установен е водачът, който е карал с 300 км/ч на Околовръстното на София.
Тъй като е извън територията на страната, е призован за налагане на административно наказание, съобщиха от СДВР пред "24 часа".
Може да бъде глобен 3 хил. лв. и да му бъде отнета книжката за 1 година.
По-рано днес Николай Попов, баща на загиналата Сияна, публикува видео в социалните мрежи.
"Ако убият някого? Нечие дете?": Мерцедес лети с 300 км/ч по Околовръстното в София ВИДЕА
"Двама келеши се движат с 300 км/ч на околовръстното в София. За тях няма закони и ограничения? Ако убият някого? Нечие дете? Според тях всички ние сме: Аматьори", пише под видеото си Попов.
На клипа се чуват младежки гласове и смях от "готината ситуация".
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие