Група от около 10 момичета са пребили 12-годишната ученичка в столичния "Южен парк", научи GLAS.bg.
Между тях имало стара вражда. Компанията нападнала шестокласничката около 17 часа като й нанесли побой. Тя е ритната в лицето. Има сцепена уста и травма на главата. Откарана е в болница Пирогов, но без опасност за живота. Към момента няма задържани, защото всички са непълнолетни. Родителите на момичетата са уведомени за случилото се.
Спречкването е започнало в чат в социалните мрежи. Там бил уреден и боят.
Прочетете още
- 10:16 Газова бутилка гръмна в апартамент в столичния квартал "Младост" СНИМКИ
- 08:00 Мислите, че кафето вечер не ви пречи? Учени откриха скрит ефект върху мозъка
- 07:30 Задържаха таксиметров шофьор на ONE в Пловдив, продавал дрога на тийнейджър
- 09:00 „Висока проява на професионализъм": Шофьор на столичен автобус кара, докато си гледа телефона
