Мъж е бил убит в собственото си легло.
Под ръководството на Окръжната прокуратура в Стара Загора се води разследване на тежък криминален инцидент, съобщи окръжният прокурор Дичо Атанасов.
Рано тази сутрин в дома му, в старозагорското село Малка Верея, е прострелян с ловно оръжие мъж на 52 години, докато спял.
Произведен е един изстрел в тялото на пострадалия. Впоследствие той е починал.
Тежка катастрофа в София! Кола е по таван СНИМКИ*
Тежко раненият мъж живеел сам в покрайнините на селото. Най-вероятно неизвестният засега стрелец е влязъл в спалнята му през незаключена врата, но това ще се уточнява тепърва.
Разследващите работят по няколко версии, включително и дали в случая е замесена жена. Според друга версия между починалия мъж, сестра му и зет му са прехвърчали искри заради имотни скандали, пише Блиц. Задържан за кръвопролитието е зетят на жертвата. Той е арестуван в Стара Загора.
Убиха съпругата на българин в САЩ, останките били във фризер
Прочетете още
- 18:00 Наш читател даде GLASност на опасен проблем, за чието решение се чака от години СНИМКИ
- 19:00 След „юфката" дойде и разпадът: Санираният блок тръгна да пада преди да е готов
- 13:02 Тежка катастрофа край Калофер, има ранени*
- 16:00 Разкажете на децата си: Таралежите в Пазарджик имат нужда от обич, а не от пръчки