Задържаният за стрелбата по Трето РУ в София - Красимир Томов, е арестуван и преди. Мъжът е задържан и при спецакция срещу разпространението на наркотични вещества през февруари миналата година, научи GlasNews.bg.
Мъж с пушка стреля по полицай и РПУ
Томов е хванат в столичния квартал "Св. Троица", а при обиска в мазето му са открити различни видове отровни вещества в големи количества, включително и цианид. След ареста му тогава той е обявил, че има намерение да изхвърли въпросните вещества в язовир Искър и да отрови цяла София, разбра още медията ни.
Със задържаните вещества е било възможно също да се създаде самоделни бомби.
Мъжът, стрелял по Трето РУ, предупредил полицаи да се приберат
Припомняме, че по-рано днес Красимир стреля по сградата на Трето районно полицейско управление. Томов стрелял с незаконното оръжие и се оттеглил.

Той бе задържан малко след това на бул. "Константин Величков", в джобовете му имало още муниции.
При стрелбата бяха ранени полицай и мъж.
Очаквайте подробности!
Полицай е пострадал при стрелбата по Трето РУ
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ