Мистерия с труп в покрайнините на София!
Малко след 15 часа в сряда на телефон 112 е получен сигнал, че в района на Околовръстния път край кв. "Обеля" деца са открили облечен скелет.
Той бил под електрически стълб за високо напрежение, но без следи от изгаряния по него.
Извиканият на място екип на "Спешна помощ" само констатирал, че става въпрос за починал човек.
Първоначалният оглед сочи, че най-вероятно това е мъж.
Съдебен лекар ще установи дали по останките има следи от насилие, съобщи Нова тв. Експертиза ще каже и кога е настъпила смъртта.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума