Шокиращ случай! Зрител на NOVA изпрати видеоклип, на който се вижда как млада жена е провесила бебе от 8-ия етаж на жилищен блок в софийския квартал „Разсадника”. Екип на NOVA откри родителите на детето, което се казва Ванеса и е на 1 година и 2 месеца. Оказва се, че момичето, което държи бебето в клипа, е 12-годишната му братовчедка. Майката Радослава ги оставила, за да отиде до магазина. "Мога да ви уверя, че това няма да се повтори и аз много ви благодаря. Работя на две места и се обаждам поне по три пъти на ден се обаждам, за да предупреждавам, че никой да няма работа до прозореца", заяви бащата Петър Петров. Освен районната прокуратура, която се е самосезирала, проверка по случая правят от Агенцията за социално подпомагане и Закрила на детето, където съседи на семейството са подали сигнали още в неделя. Предстои детето да бъде изведено от семейството. Какво обясниха родителите на Ванеса - гледайте във видеото.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ