Два мол-а се очаква да заработят в Пловдив през 2016-та година. Това заяви кметът Иван Тотев, който се е срещнал с новите собственици на мол „Марково тепе“, който в момента се строи и мол „Галерия“, който е затворен от известно време.
Общината е поела ангажимент да разсрочи дълга на „Галерия“, който е в размер на окоо 90 хил., а новият собственик е обещал да направи мащабен ремонт и сградата да заработи отново през 2016-та година.
По отношение на мол „Марково тепе“ Тотев обясни, че в момента там тече сериозна работа и дори сградата се пристроява, за да може да бъде построен и киносалон към нея.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ