МОН ще прави черно-бели учебници за бедните деца. И без това светът им е черно-бял, колко му е и учебниците им да са такива?
За какво им е цветно детство? За какво са им цветни дни, за какво са им цветни мечти, цветни уроци, цветен прозорец към света? Бедни са. И ще си имат учебници от МОН. Черно-бели.
И тези учебници ще им напомнят всеки ден, че са втора категория деца. Че за тях мястото е само едно - в ъгъла. На класната стая и на живота. Защото са бедни.
И според министерството на образованието нямат право на цветни мечти. На цветни учебници също.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА