Гробът на актрисата Пепа Николова е бил поруган. Това съобщи на страницата си във Фейсбук дъщеря й Александра Сърчаджиева.
"Бясна съм! Гневна съм! Изключително наранена! Днес отидох на гроба на майка ми! И видях ТОВА! Пластката, която Георги Чапкънов направи за нея, когато тя почина, е открадната! Изкъртена по най-безобразен начин!!!! Това е поругаване! Гнусно е! И не мога да си представя какъв изрод трябва да си, за да направиш ТОВА!!!!", е написала Сърчаджиева.
Постът е публикуван малко преди полунощ в понеделник и само за няколко часа е предизвикал стотици възмутени реакции, а събралият най-голямо одобрение коментар гласи: "Тези, които крадат от гробищата, едва ли знаят коя е Пепа Николова, макар и това да не ги оневинява".
Прочетете още
- 09:22 Жители на Поповица искат спешни мерки след пореден фатален инцидент ВИДЕО
- 11:00 Педиатрията в Карлово пред затваряне? Твърдения на служител вдигнаха граждани на протест
- 17:00 Инфарктно ВИДЕО: Микробус на транспортна фирма едва не предизвика челен удар край Костинброд
- 12:00 Шофьорка спука две гуми в дупки в Плевен: Кой ще плати щетите? СНИМКИ