Млад пловдивчанин е задържан от полицията за притежание на наркотици. 23-годишният мъж е бил засечен от служителите на реда в двора на училище СОУ „Константин Величков“ с пакетче марихуана и гриндер, съобщават от полицията.
Арестът му е осъществен в първите минути на вчерашния ден. По случая е образувано бързо производство в Първо РУ.
Междувременно двама пияни и дрогиран шофьор са били заловени вчера в Пловдив и региона. Минути преди 23 часа във Второ РУ бил задържан 38-годишен жител на областния град, хванат в квартал „Прослав“ зад волана на лек автомобил „Ауди“ с 1,82 промила алкохол.
Час и половина по-рано в полицията в Карлово бил отведен 37-годишен водач на лек автомобил „Фолксваген“, засечен в село Кавелово с 1,75 промила. Същия ден 24-часова мярка за неотклонение била взета и спрямо 22-годишен от Лъки.
В Асеновград той бил спрян от служителите на реда с управлявания лек автомобил „БМВ“ и тестът с драг чек реагирал положително за употреба на наркотици. Срещу тримата извършители са образувани бързи производства.
Прочетете още
- 17:00 Иновация! Край на виковете „Кукурууууз" по плажа, но и цените станаха модерни ВИДЕО
- 18:00 Център за спасение или сборен пункт за зависими е „Розовата къща" в Пловдив?
- 16:00 Водата заля 150 години история: Читалище в Балчик отправи спешен апел
- 15:19 Без диплома: Задържаха жена, представяла се за лекар в Пловдив