С багери и с полицейска охрана ще бъде съборена днес опасната къща на ул. "Възход" в Столипиново. Акциията започва в 9 часа по разпореждане на и.д. кмета на район "Източен" Емил Начев.
Наскоро вторият етаж от сградата, който е в строеж, се срути и едва не уби хора. Къщата е построена незаконно, без проект и строително разрешение. На собствениците беше даден срок да разчистят руините, но те не го спазиха. Затова къщата се събаря принудително, ообясни Емил Начев.
Кметството е наело строителна фирма, като приблизителната стойност на събарянето ще е около 20 000 лева. Парите ще се търсят от собственика.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 11:51 Нова бомбена заплаха в Пловдив! Евакуираха Общината, Данъчното и още ключови сгради СНИМКИ
- 21:00 "Катастрофата не пита": Два смущаващи случая на пътя взривиха социалните мрежи