България. Правителството решава да проведе експеримент в здравеопазването! Начало - българските лекари ще работят за половин заплата! След една седмица, аналитиците - българските лекари ходят редовно на работа! Втори етап - целият медицински персонал остава без заплата до второ нареждане! След една седмица, аналитиците - мед. персонал ходи редовно на работа! Трети етап - въвежда се такса от 10 лв. вход и изход на лечебното заведение за медицински персонал! След една седмица, аналитиците - мед. персонал идва в понеделник, плаща си вход от 10 лв. и напуска в петък срещу същата такса...
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО