Премиерът Бойко Борисов разпореди инспекторатите в министерствата да направят проверки на обществените поръчки във всяко ведомство.
„Искам пълна прозрачност, да бъде изчистено всякакво съмнение относно публичните пари“, заяви по време на правителственото заседание министър-председателят. Той поиска от министрите да го сигнализират и при най-малко съмнение за нередности.
„Няма да допусна заради финансовия интерес на този или онзи да се дестабилизира държавата“, допълни Борисов.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил