Кадър от контролата Ботев Пловдив - Марица 0:1, снимка: ПФК Марица 1921 Пловдив
Отборите на „Ботев“ и „Марица“ ще изиграят контролна среща в паузата на шампионата в Първа и Втора лига. Спарингът ще се играе в петък на базата на канарчетата в квартал „Коматево“. Това обяви старши треньорът на „Марица“ Стоян Димитров в интервю за „Диема“ след края на двубоя между водения от него тим и бургаския „Нефтохимик“, спечелен от пловдивчани с 1:0. Повече за самия мач можете да четете тук!
Интервюта след мача можете да видите тук!
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 15:33 Година и три месеца след сигнала: Дърво само отметна задачата на общината СНИМКИ
- 16:00 Двама непознати се притекоха на помощ на дете в София
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ