Отборът на Ботев започва подготовката си за двубоя срещу Пирин от 22-ия кръг в първенството, съобщава сайтът на клуба. "Канарчетата" гостуват в Благоевград в неделя, a срещата е с начален час 15:30. Възпитаниците на Николай Костов започват тренировъчната си седмица със следобедно занимание във вторник. В сряда тренировъчните сесии са две, след което до края на седмицата отборът ще се готви по веднъж дневно при следната програма. Първото занимание ще бъде изцяло открито за зрители и медии, а в останалите отворени ще бъдат само първите 10 минути. След съботното занимание отборът заминава за Благоевград. Коментирай
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив