Старши-треньорът на Ботев Пловдив показа, че въобще не е доволен от грешките, които Ботев направи в защита през първото полувреме на мача с Верея:
„Честитя годишнината на всички ботевисти. Успяхме да ги зарадваме. Ужасно начало и разконцентрирани действия в нашата защита. Хубаво е, че показахме характер и успяхме да обърнем двубоя. Липсата на концентрация в защитата, на това отдавам двата гола на домакините. Жоао Пауло запали искрата и даде импулс на отбора, за да можем да се поздравим с победата. Аз бях сигурен, че трансфера на Жоао ще помогне на Ботев Пловдив, затова и държах да го привлечем. Най-важно е в следващите двубои да коригираме нещата в защита. Смените спомогнаха да заздравим играта си в отбрана и д бъдем по-остри в атака. „
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка