Домакиня от град Лестър в щата Северна Каролина искала да докаже на мъжа си, че лотарията е чиста загуба на пари и време и в потвърждение на тезата си, закупила две скреч-карти. Но за най-голяма изненада, с едната от тях спечелила 1 милион долара, пише Асошиейтед прес.
Съпругът на Гленда Блакуел я помолил да купи вместо него два билета за лотарията "Пауърбол". Но тя му се сопнала, че това е пълно безумие и никой нормален човек не печели от подобни игри.
За да му докаже как ще отидат парите им нахалост, тя закупила две евтини скреч карти по 10 долара от местната лотария в Северна Каролина.
Когато изстъргала едната от тях, се появила милионната печалба. Сега г-жа Блакуел взема думите си обратно.
С уцеления джакпот 57-годишната жена възнамерява да купи нов дом за семейството и да заплати следването на внучката си. (БТА)
Прочетете още
- 17:06 Отцепиха главната улица в Пловдив СНИМКИ
- 18:00 Кражба без капка съвест: Мъж обра баща с дете и тръгна да тегли пари СНИМКИ
- 19:15 Доброволци от "Браво Пловдив" ремонтираха компрометиран участък до кампуса на ПУ СНИМКИ
- 19:00 Такси блъсна дете в Русе и избяга – ММА боец заплаши с протести, ако шофьорът не бъде открит