Надявам се разследването срещу Димитър Желязков - Очите и другите замесени ще приключи успешно. Чух твърдения и опит да се пренесе връзката между всички партии с криминалния контингент. Категорично това не е вярно. Категорично изключвам и подобни обвързаности по отношение на ГЕРБ. Това заяви депутатът от ГЕРБ и председател на Правната комисия в парламента Данаил Кирилов в ефира на Би Ти Ви.
"Връзката между Бенчев и Очите не е работа на другите общински съветници. Това е работа на разследващите, които трябва да следят тези обвързаности", разкри Кирилов.
"Не бих казал, че някой от общинския съвет си е затварял очите за връзката между Очите и Бенчо Бенчев", каза още той.
"Усилията за борбата с домашното насилие трябва да продължи. Разработвахме анализи и план за действие. В наказателния кодекс се предвиждат нови правни състави, които инкриминират всички форми на домашно насилие“, разкри Кирилов.
"Направили сме предложение да се инкриминира и психическото насилие, като то е ясно дефинирано", завърши Данаил Кирилов.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 11:51 Нова бомбена заплаха в Пловдив! Евакуираха Общината, Данъчното и още ключови сгради СНИМКИ
- 21:00 "Катастрофата не пита": Два смущаващи случая на пътя взривиха социалните мрежи