С 10 души от 25-ата минута нататък Севиля изпусна да победи за втори пореден път Селта и завърши 1:1 при гостуването си във Виго. Преди няколко дни за Купата на краля Севиля удари тежко Селта с 4:0 и преди реванша на практика си осигури финал в турнира. Ранен червен картон беляза срещата от 23-ия кръг на Примера дивисион. В 25-ата минута Федерико Фасио от Севиля влезе лошо в краката на съперник и бе изгонен с втория си жълт и съответно червен картон. Въпреки това, Даниел Карисо беше на точното място в 43-ата минута и с добавката си даде аванс за гостите от Андалусия. В 64-ата Мариано от Севиля уцели гредата и пропусне да даде аванс от два гола на своите. Веднага след това Клаудио Бовю вкара за Селта и фиксира крайния резултат 1:1, въпреки напора на домакините до последно. Севиля е на пето място с 37 точки, а Селта е с две места и две точки по-надолу от днешния си съперник. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай