Българският нападател Мирослав Манолов вкара победната дузпа при успеха на Търгу Муреш със 7:6 след изпълнение на дузпи като гост на Поли Тимишоара в мач от четвъртфиналите в турнира за купата на Румъния по футбол. Редовното време и продълженията завършиха 1:1. Манолов се появи като резерва в 61-аата минута, но вкара последната дузпа за гостите и класира своя тим за полуфиналите. Търгу Муреш игра с човек по-малко в продълженията заради червен картон на Пабло Брандан. За Поли Тимишоара титуляр беше бившият халф на Левски Георги Сърмов, който получи жълт картон през второто полувреме. Той игра пълни 90 минути. Домакините откриха резултата в 24-ата минута с гол на унгареца Роберт Елек, но в 80-ата минута Саша Балич изравни. Точен за Тимишоара при наказателните удари беше и Сърмов./БТА