Бързи производства са образувани срещу четирима пияни водачи вчера. Около 16.20 часа пътни полицаи реагирали на сигнал за блъснал се лек автомобил Опел в бордюр на "Ясна поляна" в Пловдив. На място било установено, че колата управлявал 56-годишният В.Д. от града, чиято алкохолна проба отчела 2,22 промила. С полицейска заповед мъжът е задържан за 24 часа във Второ РУ.
За същото нарушение в ареста на Пето РУ попаднали други двама пловдивчани - К.К./20 г./ и 36-годишната З.Д. Около 4.30 часа на кръгово движение между булевардите "Санкт Петербург" и "Освобождение" младежът бил заловен зад волана на лек автомобил "Сеат" с 1,58 промила. Жената била хваната около 23.30 часа на ул. "Съединение" да шофира лек автомобил "Фиат" с 1,87 промила.
Междувременно към 20.30 часа на пътя между Баня и Карлово за проверка бил спрян лек автомобил "Тойота" с водач М.Г. /42 г./ от Сопот. Мъжът бил тестван с дрегер за алкохол и резултатът показал 1,98 промила. С полицейски заповеди четиримата нарушители са задържани за срок до 24 часа.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив