Златка Димитрова и синът й Миро за вече на коледна вълна. Плеймейтката заведе наследника си в студиото на фотографката Марияна Стоянова за празнична сесия, пише ПИК.
Наскоро Малък Миро стана на две годинки. Край елхата момченцето позира с удоволствие през обектива в индигови дънки и топло пуловерче с кученце. Майка му също си направи няколко кадъра край импровизирана камина.
Златка използва случая, за да благодари за пореден път на Бог за чудото, който влезе в живота й - нейния син. "Той е всичко, за което съм мечтала! Той е този, за който всичко ще направя! Той е всичко, което имам! Благодаря Ти, Господи!", отправи признателни слова към висшите сили Димитрова.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО