Кметът на "Централен" Георги Стаменов засади дръвче в района на новия паркинг на бул. "Шести септември" 124-126. Заедно с него бяха кандидатите за народни представители от ПП ГЕРБ Димитър Лазаров и инж. Тошо Пашов.
По този начин бе изпълнено обещание, дадено от районния кмет на жители на съседните блокове по време на строителството на паркинга.
"Грижата за зелената система е от първостепенна важност в нашата работа. Затова непрекъснато я обновяваме и обогатяваме", заяви Георги Стаменов. Дръвчето е декоративно от вида албиция, наричано още "копринено дърво".
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ