Шофьор и спътникът му в лек автомобил „Фолксваген Голф“ паднаха в реката край шуменското село Дибич в неделя сутринта. Минути след 8 часа в дежурната на ОДМВР-Шумен бил приет сигнал за произшествието, пише "Труд".
Екипи на пожарната са оказали съдействие за изваждане на пострадалите от преобърнатия и смачкан автомобил. Двамата мъже са откарани за преглед в МБАЛ-Шумен и към момента все още се извършват прегледи.
На мястото веднага са изпратени спасителни екипи. Установено е, че водачът е загубил управление над автомобила след десен завой. След това излязъл вляво от пътя и се преобърнал в реката на изхода за село Дибич посока към село Илия Блъсково, уточняват от полицията.
Екипи на пожарната са оказали съдействие за изваждане на пострадалите от преобърнатия и смачкан автомобил. Двамата мъже са откарани за преглед в МБАЛ-Шумен и към момента все още се извършват прегледи.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО