Огромни колони от автомобили са се образували на Бетонния мост посока Сточна гара, предаде репортер на Glas.bg.
Множеството коли слизащи към бул. "Христо Ботев", плюс тези, които идват по булеварда от автогара "Юг", създават истинска тапа. Движението се осъществява изключително бавно и трябва да се заредите с търпение, ако преминавате през този участък на булеварда.
В обратната посока също има леко затруднение в предвижването. На кръстовището с "Авксентий Велешки" има ремонтни дейности и идващите по лявата лента трябва да се престроят в средната.
Кадрите са заснети минути преди 10.00 часа.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие