Стивън Петков бе видимо доволен след поредния си гол за Ботев и победата на канарчетата.
„Труден мач. По много лош начин тръгна мача за нас. Поведоха ни с два гола и се пообъркахме. С започването на второто полувреме, след като изравнихме резултата се успокоихме и заслужено си взехме трите точки. Самият отбор на Ботев играе трудно срещу Верея. Явно го има като традиция. Голът на Жоао е нормално да ни даде увереност. Ще го гледам сега на повторения. На мен и на Терзиев ни беше казано от първата минута да влизаме агресивно в мача, че няма какво да чакаме. И още ще вкарвам за Ботев. Има хора, които решават кой кога да играе. Най-хубавото нещо е в един отбор да има конкуренция. Аз си върша работата и дай Боже повече игрови минути. Честит празник на всички ботевисти!“
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания