Страшен инцидент е сполетял полицейска кола в центъра на София. Това алармира пред БЛИЦ очевидец на инцидента. По думите на читателя ни полицейска Лада Нива е паднала в канала на кръстовището ба бул. "Сливница" и ул. "Георги Раковски".
По първоначална информация са пострадали двама души.
"Чуха се сирени и след това удар. Вероятно са преследвали някого, но автомобилът е поднесъл, счупил е мантинелата и е паднал във водата", разказва читателят.
По първоначална информация са пострадали двама души.
"Чуха се сирени и след това удар. Вероятно са преследвали някого, но автомобилът е поднесъл, счупил е мантинелата и е паднал във водата", разказва читателят.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив