14-годишното момче, пострадало при инцидента на гара Филипово, е изведено от реанимацията на Клиниката по изгаряния. Това съобщи днес д-р Красимир Янев от УМБАЛ "Свети Георги".
Опасността за живота на младежа е значително намаляла и той е настанен в стационара на клиниката, обясни лекарят.
Днес е била направена втората хидротерапия под обща анестезия. На пациента предстои раздвижване по индивидуална рехабилитационна програма, а до края на месеца ще бъдат направени още няколко превръзки и обработка на дълбоките изгаряния с хирургични методи.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице