Какъв е този ресторант - пържоли... GlasNews.bg 01:24 29.08.17 0 648 - Какъв е този ресторант - пържоли няма, кебапчета няма… донесете ми палтото! - То и палтото ви го няма… Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 "Радикализиран" софиянец спретна акция срещу "другоземци" СНИМКИ 19:00 "Искат да ти гледат на кафе": Столичанка завари колата си залята СНИМКА 18:00 Майка разказа за секунди ужас на пешеходна пътека в София 17:16 Голямо куче нападна дакел в „Младост", непознат мъж се хвърли да помага