Още една катастрофа с моторист стана този следобед в Пловдив. Първо около 13:30 часа инцидент окървави улица "Петко Д. Петков". Там скутер влезе под гумите на кола.
За да не остане по-назад от колегата си, моторист със сребрист скутер се блъсна в БМВ на булевард "Марица-юг" малко преди 17 часа, съобщават очевидци. Катастрофата е станала след колелото на Водната палата в посока Пешеходния мост.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 12:00 В Чирпан страхът от бездомните кучета изпреварва строежа на приюта