Млада жена е с опасност за живота след тежка катастрофа вчера на АМ “Тракия”. Сигналът за произшествието в района на 139-ти километър на АМ “Тракия”, посока Бургас, е подаден в 14.20 часа.
По първоначални данни лек автомобил “Фолксваген” със старозагорска регистрация се движил с несъобразена скорост, не спазил дистанция и се блъснал отзад в предприел изпреварване влекач “Мерцедес” с полуремарке, съобщава plovdivnews.bg. В болница с опасност за живота е транспортирана 20-годишната шофьорка на колата. Взета й е кръвна проба за алкохол.
Камионът управлявал 37-годишен мъж от Пловдив, чиято алкохолна проба е отрицателна.
Местопроизшествието е запазено и посетено от екип на сектор “Престъпления по пътищата” и дежурна оперативна група. По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход