Момчиловци избра новата "Кралица на киселото мляко 2017". Това е Славена Георгиева от Пловдив, която е с родопски корен. Нейни подгласнички са Виктория Тасева от Перник (I подгласничка), Латинка Маринова от Момчиловци (II подгласничка) и Валерия Джунева от Пазарджик (III подгласничка).
Наградата от гласуването в интернет пък спечели Даниела Молова от Смолян.
Наградите на победителките в конкурса връчиха представителите на китайската компания „Брайт Деъри“, собственичката на модна агенция " "Визаж" Жени Калканджиева, миналогодишната носителка на титлата "Кралица на киселото мляко" Марина Георгиева , „Мис България 2012 г“. Габриела Василева и Иван Тодоров-председател на Българския център за инвестиции, туризъм и развитие в Китай. Наградата на публиката връчи кметът на Момчиловци Сийка Суркова.
В надпреварата за "Кралица на киселото мляко 2017" участваха 15 красавици от цялата страна.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице