Паметникът на площад "Съединение" бе измит с шапмпоан, а пространството пред него бе излъскано от работници на ОП "Чистота" в деня преди празника, както е по традиция, видя репортер на Glas.bg. Тази година бе използван аромат на люляк.
"Работниците, които мият, всяка година са едни и същи. Те са много горди от това и чакат да дойде 6 септември.", разкри директорът на ОП "Чистота" Иван Стоянов.
"Ще бъдат използвани 15 литра шампоан. По искане на медиите тази година е люляк", пошегува се Стоянов.
Директорът на предприятието уточни, че в нощта на празника дежурни екипи на "Чистота", както на около площада, така и по центъра на града.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината