Вече са ясни два от отборите, в които Локо Пд ще мери сили в Група Б на втората осмица. Това са тимовете на Дунав и Етър. Смърфовете със сигурност се разминаха с отборите на Черно море и Пирин, които заедно с Витоша Бистрица ще са в група А.
Пловдив ще разберат довечера и четвъртия си съперник. Той ще е някой измежду тимовете на Славия и Септември. Последният мач от първата фаза на шампионата е между белите и Пирин. Ако тимът на Венци Стефанов постигне победа то Септември ще попаднат в групата на Локо Пд. В случай че Славия завърти хикс у дома срещу орлетата или загуби срещата, то столичният тим ще е в компанията на Локо Пд, Етър и Дунав.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА