Локомотив Сф взе точка при гостуването си край морето след 0:0 на терена на втория преди 12-ия кръг Созопол. Железничарите имат цели 6 равенства от началото на сезона, като по този показател са челници заедно с Ботев Враца, който обаче ще изиграе мача си от кръга с ЦСКА 2 в понеделник. Созопол се смъкна на третото място с 23 точки в таблицата, зад Септември Сф с 24 и Етър, също с 23. Локо Сф пък запази 12-ата си позиция и встъпва в паузата на първенството с 12 точки. Мачът бе равностоен, като през първото полувреме по-чистите възможности за гол са разкриха пред локомотивци. През втората част домакините от Созопол имаха лек превес, но нито едните, нито другите стигнаха до гол. „Изиграхме много дисциплинирано мача. Според мен най-доброто ни представяне при гостуване от началото на сезона. Созопол играе физически здраво, но нашия отбор успя да се противопостави на съперника със същото“, сподели изпълнителният директор на Локо Сф Бойчо Величков. Коментирай