Бащата на малкия Младен от Варна се включи днес на живо във фейсбук, за да разкаже за тежката съдба, която е споходила сина му. Младенчо е пострадал от ваксината Пентаксим, а след серия от операции в момент едвам родителите му успяват да го нахранят. Чуйте всичко лично от бащата и нека, който може да помегне на това българско семейство. В галерията със снимки публикуваме всички епикризи показани от семейството, както и фейсбук страницата, която е в помощ на малкото детенце. Не оствайте безучастни към нелеката съдба на едно българско семейство. Нека покажем за пореден път, че българите сме съпричастни и не оставяме сами нашите сънародници в беда!
Съдба или некъдърноста на лекарите (мобополисти в България )
Posted by Mladen Aleksiev Aleksiev on Mittwoch, 15. März 2017
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума