Шестима пияни водачи са били заловени по време на пътния контрол през изминалото денонощие, съобщават от ОДМВР.
В първите минути на днешния ден на кръстовище между бул. „Васил Априлов“ и ул. „Любен Каравелов“ в Пловдив 49-годишен управлявал лек автомобил „Ауди“ с 1,21 промила алкохол. Пак в областния град, на кръстовище между Асеновградско шосе и ул. „Цар Симеон“ след солидна употреба на спиртни напитки – 2,47 промила, вчера била хваната 31-годишна шофьорка на лек автомобил „Опел“. Същия ден в жк „Тракия“ 42-годишен се бил качил в лек автомобил „Фолксваген“ с 1,96 промила, а на бул. „Княгиня Мария Луиза“ 27-годишен шофирал лек автомобил „БМВ“ с 1,47 промила.
В Асеновград 60-годишен криминално проявен и осъждан мъж бил зад волана на лек автомобил „Фолксваген“ с 2,31 промила, а в Първомай задържан 22-годишен неправоспособен водач на лек автомобил „Опел“, чиято алкохолна проба отчела 1,53 промила.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ