29-годишният мъж, който беше задържан пред Белия дом за фалшива бомбена заплаха обяви, че често, често си говори телепатично с Тръмп, а експлозивите, за които е съобщил всъщност са гигантски астероид. Това пише в. "Метро", цитиран от БГНЕС.
Заподозреният Шон Патрик Кеуан беше арестуван в събота, след като беше преминал през контролно-пропускателния пункт на Белия дом с открадната кола. При излизането си от колата той казал на "Сикрет Сървис", че в багажника има бомба, след което се е оставил да бъде арестуван.
Пред съда днес той е заявил, че в сака в багажника му всъщност не е имало бомба, а голям астероид, но президентът го е инструктирал да каже на охраната, че е най-обикновено взривно същество.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ