Младежката структура на ПП ГЕРБ в Пловдив – град и тази година се включи в кампанията "Да изчистим България Заедно" – една от най-мащабните доброволчески инициативи у нас, която цели да изгради обществена чувствителност по въпросите, свързани с опазването на околната среда и да направи България чиста в дългосрочен план.
"Младежите от ПП ГЕРБ от пловдивската организация традиционно участваме в инициативата още от самото й начало. Забелязваме една положителна тенденция - с всяка изминала година, в която чистим организирано, количеството на отпадъците намалява. Надяваме се тези положителни тенденции да се запазят, а младите хора да развиват все повече отношението си към опазване на чистотата в средата, в която живеем. Правилата са елементарни - просто трябва да изхвърляме отпадъците на местата, определени за това. Това е важно защото най-големите струпвания на боклук се забелязват около местата за изхвърлянето му", заяви Мирослав Тенев от ръководството на МГЕРБ Пловдив-град.
Представителите на МГЕРБ се включиха в почистването на Младежкия хълм и на различни места в районите.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО