Ботев Пловдив играе поредната си контролна среща на лагера в Турния. "Канарчетата" се изправят срещу сръбския Ягодина, а двубоят започна в 17:00 часа.

В първите десетина минути двубоят се развива равностойно, а на спортното съоръжение е и бившият футболист на "сините" Сержиньо Грийн, който си търси нов отбор. В 14-ата минута на двубоя футболистите на Ботев изпълниха на два пъти корнери, но попадение във вратата на съперника не падна. Ягодина отвърна също с корнер, но двете нули се запазиха.

В 25-ата минута Ягодина нацели гредата. След центриране от корнер централният нападател на сърбите надскочи защитата и с глава нацели гредата на вратаря Голас.