Левски играе при резултат 1:0 срещу Збройовка Бърно в поредната си проверка в Турция. Голът за "сините" реализира Георги Костадинов от дузпа в 80-ата минута. Полузащинтикът на "сините" Божидар Краев трябваше да започне двубоя, но в загрявката преди преди мача получи травма и бе заменен от Мики Орачев. Вкаралият на Лацио гол заема мястото на Мехди Бурабия в титулярния състав. В него се връщат и Георги Костадинов и Джереми Де Нойер, които пропуснаха предишния двубой с румънския Петролул. Ето 11 с които Стойчо Стоев  залага срещу Збройовка: Йоргачевич, Прохазка, Лукин и Александър Александров, Минев, Георги Костадинов, Джереми Де Нойер, Мигел Бедоя, Мики Орачев,  Франсис Нар и Станислав Иванов. ЛЕВСКИ - ЗБРОЙОВКА 1:0 86' - Нова прекрасна възможност за Левски, Георги Костадинов този път пропуска. 80' - ГОЛ! Георги Гостадинов е отчен от бялата точка. 79' - Дузпа за Левски! Менголо бе повален в наказателното поле на чехите, а главният рефер не се посвени да отсъди наказателен удар.  76' - Хубава атака на Левски преминала през Менголо към Прохазка, но защитникът на "сините" не успя да подаде точно. 70' - Димитър Шейтанов се появява на мястото на Боян Йоргачевич. 65' - Корнер в полза на Бърно, но след центрирането отбраната на Левски се справя. 60' - Отборът на Левски е този, който валдее повече топката, но не успява да стигне до чисти голови положения пред чешката врата. 55' - Нов пропуск, този път на Георги Костадинов. 51' - Удар с глава на Сърджан Лукин не намира целта. 50' - Капитанът на Збройовка Павел Завидал получава втори жълт картон и напуска терена. На негово място се появи нов футболист.  46' - Жълт картон за появилия се на почивката Янев, който извършва груб фаул. В игра за Левски се появява Георги Янев. Начало на втората част. Край на първото полувреме. 44' - Прострелно центриране на Прохазка отдясно успоредно на голлинията, но никой не успява да засече топката и тя излиза в аут. 37' - Центриране на Прохазка в наказателното поле, но Станислав Иванов не успява да играе с топката. 32' - Жълт картон за Мики Орачев, който спира атака на Збройовка 29' - Прекрасно изпълнение на Джереми Де Нойер покрай стената, но стражът на Збройовка успява да избие. 28' - Фаул срещу Станислав Иванов на границата на наказателното поле на чехите. Добра възможност за "сините". 26' - Смяна в тима на Левски. Мигел Бедоя отстъпва мястото си на Мехди Бурабия. 24'- Хубав удар на Нар от границата на наказателното поле, топката минава покрай вратата.  22' - Страхотен рейд на Мики Орачев, който обаче завършва със слабо центриране отляво и вратарят на чехите лови без проблеми. 16' - Хубава атака за Бърно отсясно, организирана след грешка на Мики Орачев в центъра на терена. След центрирането в наказателното поле обаче, никой в червено не успя да засече топката и тя бе овладана от Нар на другия фланг. 13' - Жълт картон за Сърджан Лукин за нарушение в половината на "сините". 12' - Франсис Нар стреля силно към вратата на Збройовка, но вратарят на чехите боксира. Това бе първи точен удар към една от двете врати. 8' - Хубав дълъг пас към Франсис Нар, който пробва да намери Станислав Иванов в наказателното поле, но младият футболист на „сините“ не успява да овладее топката.   5' - Спокойно начало на мача. Все още няма удари към една от двете врати.  16:03 Начало на мача. Валентин Грънчаров - специален пратеник на Дарик радио в Турция Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай