Българска стюардеса е в болница, в тежко състояние, след инцидент на международното летище в столицата на Уганда. Това става ясно от съобщение в Тwitter, където е публикувана и снимка от инцидента.
По неофициална информация българката е изпаднала от самолет на пистата.
Става дума за Боинг 777 на авиокомпания "Емирейтс", който се е готвил да приеме пътници на борда на международното летище "Ентебе".
Стюардесата е била прехвърлена по спешност в болницата "Кисуби".
Гражданската авиация на Уганда съобщи, че инцидентът е станал вчера на международното летище в страната, съобщи Нова тв.
"Осигурили сме всички грижи и подкрепа за разтърсения екипаж и ще сътрудничим изцяло на разследването", увериха от Emirates.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ